טיול עומק ליפן - יפן של פריחת הדובדבן

בלעדי: כולל חצי פנסיון  

יום 1-2 :ת"א - טוקיו: 

נפגש בשדה התעופה בן גוריון ונטוס דרך יעד ביניים לעבר ארץ השמש העולה, יפן. ננחת בטוקיו, הבירה הדתית פוליטית והמסחרית של יפן. עד שנת 1868 הייתה כפר קטן בשם "אדו", מאז 1868 סילק הקיסר מייג'י את השוגון (שליט צבאי) והעתיק את מרכז השלטון ומקום מגוריו מקיוטו לטוקיו. כיום משלבת טוקיו קידמה וטכנולוגיה עם מסורות עתיקות וקודי התנהגות יפניים הזרים לאדם המערבי. טוקיו ידועה כמקום  מושבו של הקיסר, בגורדי השחקים, שלטי הניאון המנצנצים, מערכת כבישים הומה ורכבת תחתית המשוכללת והנרחבת ביותר בעולם.
לאחר הנחיתה בשדה התעופה, נבקר בפארק אונו, נמשיך לביקור ברובע "גינזה" ובתום הסיור העברה לבית המלון  Shiba park(או דומה).

יום 3: טוקיו: 

נצא בתחבורה ציבורית לסיור בעיר, נבקר במקדש מייג'י הניצב בלב גנים נרחבים, נסייר במקדש המפורסם ביותר בטוקיו מקדש אסאקוסה קאנון וברחוב החנויות המקורה הפרוש מולו. לא נפסח גם על מרכז אקיהברה – שוק האלקטרוניקה הגדול והחדיש ביותר בעולם הממחיש גם היבטים רבים מכלכלת יפן המפותחת. נראה גם את בנין הפרלמנט ואת גני ארמון הקיסר המזרחיים. בתום הסיורים חזרה למלון.

יום 4 : טוקיו – ניקו – טוקיו:

הבוקר נסע צפונה לביקור בעיירה ניקו, השוכנת בין הרים מכוסי יערות ענק. מכלול המקדשים שבמקום הוא המרשים ביותר בכל יפן. כאן מגיעה אומנות יפן לשיאה. הסיור כולל ביקור במקדש טושוגו. מניקו נסע בדרך המתפתלת אל אגם צ'וזנג'י המוקף הרים ושטחו 12 קמ"ר וכן נבקר במפלי קגון המרשימים בגובה 99 מטר. מקורם של המפלים הוא באגם צ'וזנג'י. בתום הסיור
המהנה נחזור לטוקיו ללינה.


יום 5: טוקיו: 

השכם בבקר, נצא באופן עצמאי בעזרת מדריך הקבוצה, לנסיעה לשוק הדגים המהווה את אחת האטרקציות של טוקיו. נתרשם מהמגוון הרחב של מאכלי הים, דגי הטונה הענקיים והפעילות הרוחשת לעת בוקר. נחזור לבית המלון לארוחת בוקר ולאחר מכן נצא לסיור נראה את הגשר  המרהיב  נמשיך לאי דאיבה ונערוך תצפית מבית העירייה. נשוטט בעיר ונהנה מניחוחותיה. נחזור לטוקיו למלונינו.

יום 6: האקונה - יוקוהמה

לאחר ארוחת בוקר במלון נצא בנסיעה ליוקוהמה נבקר במגדל לנדמרק ונמשיך להאקונה (Hakone), עיירת נופש השוכנת על שפת אגם אשי (Ashi), בתוך לוע של הר געש ,שהתפוצץ לפני כמה אלפי שנים. הפעילות הגעשית מתבטאת היום במעיינות חמים רבים באיזור, ומקומות בהם
הבוץ מבעבע והאדמה פולטת עשן וקיטור. נתרשם מהפעילות הוולקנית בעמק אווקודני, על חופי האגם בנוי מקדש האקונה בו נצפה, נבקר במוזיאון הפתוח של האקונה, הנמצא בגן רחב, המהווה פנינת טבע ומשקיף על רכסי ההרים מסביב. מוזיאון זה הוא למעשה גן של עבודות פיסול מודרני מכל רחבי העולם : מערבי ויפני , פסלי הנרי מור וביתן גדול של ציורי פאבלו פיקאסו.
נמשיך ללינת לילה במלון בקוואגוצ'יקו הצופה על הר פוג'י. Kawaguchiko Fuji View Hotel  (או דומה).

יום 7:הר פוג'י - טאקיימה - מאטסומוטו

נצא בנסיעה להר פוג'י הגבוה בהרי יפן. הר געש זה מתנוסס לגובה של 3776 מטר . ההר מושרש במסורת ובתרבות של יפן ומהווה סמל לאומי. נעפיל עד לתחנה החמישית (מותנה במזג האויר), לגובה 2500 מטר. משם נמשיך בנסיעה לעבר מאטסומוטו (Matsumoto) הנמצאת בחבל האלפים היפנים ומונה 200 אלף תושבים. נצפה על טירת מאטסומוטו המיוחדתוניסע לביקור במוזיאון יטאי קאיקאן המציג את קרונות הפסטיבל שנבנו לפני 250 שנים. נערוך טיול רגלי בין הרחובות העתיקים שהינו מעין חזרה אחורה בזמן למאה ה- 16. לא לחינם מכונה עיירה זו "מיני קיוטו".
לינה בטקייאמה במלון אלפינה הידה (או דומה)

יום 8: טקאימה, שירקווה גו 

את היום נתחיל בשוק האיכרים של העיירה הציורית טקייאמה על גדת הנהר ובו מוכרים איכרים מקומיים את תוצרתם החקלאית מידי בוקר. נמשיך לעבר הכפר "שירקווה גו". כפר זה הוא שמורה ארכיטקטונית מקסימה. נראה את בתי העץ בעלי גגות הקש המהווים אוצר לאומי והוא הוכרז כאתר מורשת עולמית של אונסק"ו. ניסע בדרך הנופית של אגם מיבורו בחזרה לטקאימה.

יום 9: טקאיימה - נאגויה 

בדרכנו לנאגויה, נבקר בעיירה יאוטסו ובמוזיאון סוגיהרה צ'ויין, נמשיך לסיור במוזיאון טויוטה ונגיע בשעות הערב למלוןSunroute Nagoya  (או דומה) .

יום 10: נאגויה - קיוטו

נלך קמעה לתחנת הרכבת המקומית של נאגויה ,בה נעלה לרכבת המפורסמת "השיקנסן" לקיוטו. אחת האטרקציות היפניות הן נסיעה ברכבת המהירה השינקנסן.
נגיע לקיוטו בצהריים, וניסע בסאבווי למלון Aranvert Hotel Kyoto  ( או דומה). אחרי רישום וקבלת חדרים זמן חופשי לבילוי ופעילויות.

יום 11:  קיוטו

סיור (באמצעות תחבורה ציבורית) אל אוצרותיה התרבותיים של העיר שיהוו עבורנו צוהר לתרבות יפן. נבקר באתרים המרהיבים ביניהם מקדש הזהב קינקאקוג'י,  ובמקדש Kyomizu Dera  אשר היה בין המועמדים לבחירה של שבעת פלאי תבל החדשים וברחובות הציוריים העתיקים המשתפלים במדרונות שבמזרח העיר. נבקר גם במקדש Kinkakuji. בנוסף נבקר גם בטירת ניז'ו, טירת השוגונים מהמאה ה – 17. בתום הסיור נשוב למלוננו.

יום 12: נארה

היום נצא (בתחבורה ציבורית) לטיול בנארה, בירתה הראשונה של יפן מהמאה השמינית אשר שימשה כבירה במשך 74 שנים. מתקופה זו נותרו מקדשים רבים המעידים על עברה המפואר של העיר. היפנים רואים במקום את ערש תרבותם ומקור התפתחות האומה.
נתחיל את סיורינו בפארק נארה רחב הידיים בו משוטטים בחופשיות צבאים ואוכלים מידי התיירים. הצבאים, הרגילים לנוכחות תיירים, ניחנים בתכונות נימוס "יפניות" ויודעים אף לקוד
קידה בבקשה לאוכל ! משם נלך ברגל אל מקדש טודאיג'י – מבנה העץ הגדול ביותר בעולם ובו נמצא פסל הבודהה מארד הגדול ביותר בעולם. נראה גם את מקדש קאסוגה טאישה שהוא מקדש שינטו חשוב ובו אוסף של 3000 מנורות סיניות בגדלים ובצורות שונות עשויים מאבן וארד.
חזרה למלון בשעות הערב.

יום 13:  קיוטו

יום חופשי לקניות וסיורים רגליים בליווי מדריך הקבוצה

יום 14-15: קיוטו - אוסקה - תל אביב

יום טיולנו האחרון יוקדש לעיר אוסקה, נבקר בטירת אוסקה הנמצאת בחלק המודרני של העיר כך נוכל להתפעל בחדש אל מול ישן, נבקר באומדה -  גורד שחקים אליו נוכל לעלות עד לגגו במעלית מהירה ומשם לצפות על כל אוסקה מלמעלה - הים והאיים השונים ממנה מורכבת העיר, הגשרים העצומים שמחברים בין האיים ומההרים אשר מקיפים את העיר, לסיום נטייל ברובע דוטונבורי.
בתום הסיור ניפרד מאוסקה המרהיבה ומיפן המרתקת ונצא אל דרכנו חזרה לת"א עמוסים ברשמים וזיכרונות

המחיר כולל:
  • טיסות בינלאומיות.
  • לינה במלונות כמפורט בתוכנית או זהים ברמתם.
  • אוטובוס תיירים כמפורט בתוכנית.
  • כלכלה: חצי פנסיון.
  • כניסה לכל האתרים כמפורט בתוכנית.
  • מדריך מקומי דובר אנגלית כמפורט בתוכנית.
  • פגישת קבוצה לפני היציאה לטיול.
  • מדריך ישראלי
  • כולל כרטיסי תחבורה ציבורית.

 

 

המחיר אינו כולל:
  • טיפים לנותני השירותים.

חשוב: המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא בהכרח את סדר הימים או הביקורים.
ייתכנו שינויים בסדר הלינות והביקורים.
*אין כפל מבצעים והנחות. ט.ל.ח

למידע והזמנות נא להתקשר
טל. 03-6219219  פקס. 03-6203393
www.maromnet.com